China Aowei bujqësore traktor-2204 fabrika dhe prodhuesit | Aowei

Aowei bujqësore traktor-2204

Përshkrim i shkurtër:

▼Aowei-2204 tractor parameter table tems Unit 2204 Net Power of Engine kW(HP) 162(220) Driving Method   4×4(Four-wheel drive Dimension, Length/Width (tread) /Height (Cab Top) mm 6350/2688(3798)/3480 Wheelbase mm 3140 Wheelbase of Front Wheel mm 1962-2270 Wheelbase of Rear Wheel mm 1966-2582 Minimum Ground Clearances mm 460 Minimum Steering Circle Radius mm 7500 Minimum Working Weight kg 9420 Front Counter...


Detail Product

Product Tags

▼ Aowei-2204 traktor tabelë parameter

tems

njësi

2204

Fuqia neto e motorit

kW (HP)

162 (220)

Metoda Driving

 

4 mm makinë 4 (katër-rrotë

Dimension, Length / Gjerësia (të ecurit) / Lartësia (Cab Top)

mm

6350/2688 (3798) / 3480

wheelbase

mm

3140

Wheelbase e rrotës së përparme

mm

1962-2270

Wheelbase e Rear Wheel

mm

1966-2582

Minimum Ground Hapësirat

mm

460

Drejtues minimale Circle Radius

mm

7500

Minimum Pesha punës

kg

9420

Front Counterweight≤

kg

1000

Vlerësurat Traction Force

kN

59

Prodhimit të energjisë Shaft

model

 

Independent Rear-montuar

RPM standard

r / min

540/1000

Lifting maksimale Force

kN

50

gear përpara

RPM ulët

Numri i stalla

 

8

Driving Speed

km / h

2-21

RPM lartë

Numri i stalla

 

8

Driving Speed

km / h

3-35

Shift Reverse

Numri i stalla

 

8

Driving Speed

km / h

2-21

Specifikimi i Tiros

Front Wheel

 

18.4-30R1

rear Wheel

 

20.8-38R1

Diesel Engine

Nominuar energjisë / RPM

kW / r / min

162/2200

Nominuar Konsumi Vlerësoni punës Gjendja Fuel Oil

g / kW · h

≤230


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne