Rreth nesh

Our Aowei Machinery Co, Ltd ndodhet në Weifang City, Shandong Province dhe është traktor kryesor dhe korrësit në Kinë. Një fabrikë që prodhon një shumë prej pajisjeve bujqësore të tilla si korrësve. tractorThe Kompania ka një ekip profesional dhe me përvojë që ka qenë e angazhuar në prodhimin, përpunimin dhe tregtimin e për shumë vite. Ne jo vetëm që mund të ofrojë produkte me cilësi të lartë, por gjithashtu të sigurojë shërbimin tonë të mirë. Qëllimi i kompanisë është të kërkojë një partneritet të favorshme, kështu që ne jemi të angazhuar për zhvillimin dhe ruajtjen e marrëdhënieve afatgjata me klientët tanë.

Produktet kryesore janë makineri bujqësore të tilla si korrësve ndryshme dhe traktorë. Për shembull, produktet tona janë të eksportohen në Egjipt, Indi, Pakistan, Malajzi, Tanzani, Kenia, Sri Lanka, Mianmar, Ekuadori, Indonezia, Peru, Tajlandë, Vietnam, Marok dhe Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme. , Evropë dhe vende të tjera.

Na kontaktoni

Kevin Leng

Mobile / WhatsApp / WeChat: +8618366595683 +8615069638117

E-mail: kevinyanjun@hotmail.com

Pajisje Weifang Aowei bujqësore Co, Ltd

Shto: Hanting qarkut, Weifang City, provinca Shandong, China

Ne ju garantojmë për shërbimet tona më të mira në të gjitha kohët