за нас

Нашите Aowei Машини копродукции, Ltd е лоцирана во Weifang Сити, провинцијата Шандонг и е водечка трактори и комбајни во Кина. А фабрика која произведува многу земјоделски опрема, како што жетварите. tractorThe Компанијата има професионален и искусен тим кој се занимава со производство, преработка и трговија за многу години. Ние не само што може да обезбеди високо квалитетни производи, но исто така обезбеди нашата најдобра услуга. Целта на компанијата е да се бараат партнерство победа-победа, па ние сме посветени на развој и одржување на долгорочни односи со нашите клиенти.

Главните производи се земјоделски машини како што се разни жетварите и трактори. На пример, нашите производи се извезуваат во Египет, Индија, Пакистан, Малезија, Танзанија, Кенија, Шри Ланка, Мјанмар, Еквадор, Индонезија, Перу, Тајланд, Виетнам, Мароко и Југоисточна Азија, Блискиот Исток. , Европа и други земји.

Контактирајте не

Кевин Leng

Мобилни / WhatsApp / WeChat: +8618366595683 +8615069638117

Е-пошта: kevinyanjun@hotmail.com

Weifang Aowei земјоделска опрема копродукции, Ltd

Додај: Hanting област, Weifang Сити, провинцијата Шандонг, Кина

Ве уверуваме од нашите најдобри услуги на сите времиња